Zainwestuj z nami

Zacznij zarabiać na nieruchomościach

Z pewnością Ci się opłaci

To obecnie popularny trend inwestycyjny

Jeśli chcesz zainwestować w nasze apartamenty lub budynki biurowe na wynajem, możesz to zrobić już od kwoty 100 000 zł. Oferujemy udziałowstwo, co oznacza, że stajesz się współwłaścicielem tych nieruchomości. Jako udziałowiec otrzymujesz wynagrodzenie z wynajmu apartamentów lub biur, co zapewnia pewne zyski. Ponadto, gdy sprzedajemy nieruchomość, w której zainwestowałeś, otrzymujesz udział w nadwyżce uzyskanej ze sprzedaży. To obecnie popularny trend inwestycyjny.

Jeśli chcesz zainwestować swoje środki razem z nami, możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail lub telefon. Nasz zespół zajmie się wszystkimi formalnościami i załatwi wszystko za Ciebie.

Z pewnością Ci się opłaci

Nie przegap okazji

Ceny rosną z roku na rok!

Jako firma z wartościami, stawiamy na transparentność. Dlatego co 3 miesiące dostarczamy naszym inwestorom szczegółowe raporty dotyczące ich inwestycji i sytuacji na rynku. Możesz nam zaufać, że będziemy troszczyć się o Twoje pieniądze i zapewnić Ci klarowne informacje dotyczące Twoich inwestycji.

Zapraszamy do współpracy i inwestowania z nami!

Nie przegap okazji

Inwestowanie na giełdzie

Ważne jest, że proponujemy również możliwość inwestowania na giełdzie. W ramach naszych usług oferujemy portfele inwestycyjne o różnym stosunku ryzyka do zysku - od niskiego ryzyka do wysokiego ryzyka. To oznacza, że nasi klienci mają również możliwość inwestowania dla większych potencjalnych zysków niż w przypadku inwestycji w nieruchomości.

Inwestowanie na giełdzie

Tematyczne portfele inwestycyjne

Pakiet Standard JM

Poland Growth

Globalny Wzrost

Rewolucja technologiczna i sztuczna inteligencja

Pakiet Standard JM

Ten pakiet został zaprojektowany tak, aby był zdywersyfikowany i obarczony niskim ryzykiem ze względu na jego ekspozycję na nieruchomości, ale nadal wykorzystuje możliwość dużych zwrotów dzięki dywersyfikacji na rynku akcji. Ten pakiet zostałby zaprojektowany tak, aby zachować dobry stosunek ryzyka do nagrody, ponieważ ma:

70%
nieruchomości, która zapewnia stały wzrost i ochronę przed stratami
30%
giełda zapewnia większy wzrost pakietu i pozwala inwestorowi nie przegapić dobrych zwrotów z giełdy .Oczywiście wartości procentowe można modyfikować, aby dopasować je do oczekiwań każdego inwestora

Większe ryzyko, ale większy potencjalny zysk = większa alokacja procentowa w części giełdowej
Mniejsze ryzyko = większa alokacja % w części nieruchomościowej (Inwestycja zostanie zablokowana na pewien czas, do omówienia, ale zwykle od 1 do 5 lat)

Dywidenda wypłacana co kwartał lub co rok

Poland Growth

Inwestycje w strategiczne polskie spółki z dobrym potencjałem wzrostu

Globalny Wzrost

Nasza firma na podstawie analiz inwestuje w dobre, solidne spółki wzrostu, w dowolnym sektorze i dowolnym kraju na świecie, potencjalne inwestycje muszą jedynie spełniać nasze kryteria, takie jak dobre dywidendy i dobry potencjał wzrostu mierzony za pomocą różnych wskaźników od firma.

 

Rewolucja technologiczna i sztuczna inteligencja

to portfolio będzie skupione na firmach technologicznych, które włączają sztuczną inteligencję do swoich procesów biznesowych, a także proponują produkty i usługi AI, ponieważ istnieje duży potencjalny wzrost, aby złapać rynek sztucznej inteligencji, którego wartość szacuje się na biliony za kilka lat pomyśl o roku 2000 i internecie, jesteśmy w tym okresie ze sztuczną inteligencją

 


Nasz średni okres utrzymywania wynosi od 4 do 6 lat, wszystkie strategie i wskaźniki są dopasowane do okresu utrzymywania

Aktualne inwestycje

Wynajmij z nami luksusowy apartament
Zobacz więcej apartamentów

Trójmiasto - Twoja inwestycja przyszłości - Pomożemy Ci korzystnie zainwestować Twoje pieniądze - Skontaktuj się z Nami!

80-866 Gdańsk
Daszyńskiego Mariana 3

Telefon:
+48 692 039 188

email:
jmeuropinvestments@gmail.com