O nas

Poznaj bliżej naszą firmę

Przedstawiamy Program Rozwoju Rynku Nieruchomości i Giełd JM Investment Europe:

Szukasz możliwości inwestycyjnej, która łączy stabilność nieruchomości z potencjałem wzrostu rynku akcji? Nie szukaj dalej Nasz program rozwoju nieruchomości i giełdy JM Europe Investment jest w zasięgu Twojej ręki..
Oferujemy unikalne i zróżnicowane podejście do inwestowania, umożliwiając jednoczesne czerpanie korzyści z lukratywnego świata nieruchomości i giełdy.

Dlaczego warto wybrać Naszą Firmę?

Ekspozycja na dwie klasy aktywów: Wierzymy w siłę dywersyfikacji. Nasza firma łączy inwestycje w nieruchomości ze starannie dobranymi inwestycjami giełdowymi, aby zapewnić zrównoważony i solidny portfel. Inwestując w obie klasy aktywów, dążymy do maksymalizacji zysków przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka związanego z każdym pojedynczym rynkiem.

O nas - Przedstawiamy Program  Rozwoju Rynku Nieruchomości  i Giełd JM Investment Europe:

20+

lat doświadczenia

O nas - Zdjęcie - tekst

Stabilność i wzrost

Nieruchomości to sprawdzona klasa aktywów, która przetrwała próbę czasu. Z naszym programem możesz korzystać ze stabilnych strumieni dochodów generowanych przez nieruchomości, jednocześnie ciesząc się potencjałem wzrostu rynku akcji. Ta unikalna kombinacja pozwala na stały przepływ gotówki i możliwość wzrostu wartości kapitału.

Profesjonalne zarządzanie

Naszą firmą cechuje rzetelność . Posiadamy zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy mają dogłębną wiedzę zarówno na temat nieruchomości, jak i rynku akcji. Starannie badają i wybierają nieruchomości i akcje o wysokim potencjale, stosując strategie optymalizacji zysków i minimalizacji ryzyka. Możesz zaufać naszym ekspertom, którzy podejmą świadome decyzje inwestycyjne w Twoim imieniu.

Dostępność i wygoda

Inwestowanie w Program wzrostu rynku nieruchomości i akcji jest proste i dostępne, a nasz zespół jest również dostępny, aby zapewnić spersonalizowane wskazówki i wsparcie po drodze.

Długoterminowe tworzenie bogactwa

Nasza firms umożliwia pozyskać zasoby  do długoterminowego tworzenia bogactwa. Inwestując zarówno w nieruchomości, jak i na giełdzie, dążymy do zbudowania zdywersyfikowanego portfela, który może generować stały dochód i wzrost wartości kapitału w czasie. Niezależnie od tego, czy masz cele krótkoterminowe, czy planujesz emeryturę, nasze rozwiązanie pomoże Ci osiągnąć cele finansowe.

O nas - Zdjęcie - tekst
Nie przegap okazji, aby wykorzystać potencjał zarówno nieruchomości, jak i giełdy. Dołącz do inwestycji JM Europe już dziś i odblokuj nowy wymiar możliwości inwestycyjnych.
Twoja finansowa przyszłość czeka!

Usługi

Oferujemy doradztwo finansowe i planowanie inwestycji
+ zarządzanie portfelem (nieruchomości i akcje)

Czytaj więcej

Pakiet standardowy Jm

Ten pakiet został zaprojektowany tak, aby był zdywersyfikowany i obarczony niskim ryzykiem ze względu na jego ekspozycję na nieruchomości, ale nadal wykorzystuje możliwość dużych zwrotów dzięki dywersyfikacji na rynku akcji. Ten pakiet zostałby zaprojektowany tak, aby zachować dobry stosunek ryzyka do nagrody, ponieważ ma:

70%

nieruchomości, która zapewnia stały wzrost i ochronę przed stratami

30%

giełda zapewnia większy wzrost pakietu i pozwala inwestorowi nie przegapić dobrych zwrotów z giełdy (Oczywiście wartości procentowe można modyfikować, aby dopasować je do oczekiwań każdego inwestora)

  • Większe ryzyko, ale większy potencjalny zysk = większa alokacja procentowa w części giełdowej
  • Mniejsze ryzyko = większa alokacja % w części nieruchomościowej (Inwestycja zostanie zablokowana na pewien czas, do omówienia, ale zwykle od 1 do 5 lat)
  • Dywidenda wypłacana co kwartał lub co rok
Produkty

Trójmiasto - Twoja inwestycja przyszłości - Pomożemy Ci korzystnie zainwestować Twoje pieniądze - Skontaktuj się z Nami!

80-866 Gdańsk
Daszyńskiego Mariana 3

Telefon:
+48 692 039 188

email:
jmeuropinvestments@gmail.com