Apartament 4

Apartament 4

2 osobowy

Apartament w Gdyni-Centrum  Przytulny apartament o powierzchni 43,6 m², idealny dla dwóch osób, znajdujący się na 1. piętrze. To miejsce, w którym połączona została nowoczesność z komfortem, a lokalizacja zapewnia dostęp do wszystkich atrakcji tego pięknego nadmorskiego miasta.

Przestrzeń w apartamencie jest starannie zaaranżowana, zapewniając wygodę i funkcjonalność. Jasne kolory dodają przestrzeni lekkości, a nowoczesne akcenty nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Lokalizacja apartamentu to prawdziwy strzał w dziesiątkę. W samym centrum Gdyni znajdziesz mnóstwo restauracji, kawiarni, sklepów i miejsc rozrywki. Bliskość morza sprawia, że spacer nadmorską promenadą staje się codzienną przyjemnością.

Jeśli szukasz komfortowego miejsca, w którym możesz cieszyć się zarówno wnętrzem, jak i otoczeniem, nasz apartament w Gdyni-Centrum spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować niezapomniany pobyt w tym wyjątkowym miejscu. 

Zarezerwuj apartament
Apartament 4
2 pokoje
43,4 m2
1 piętro
parking

Galeria zdjęć

Trójmiasto - Twoja inwestycja przyszłości - Pomożemy Ci korzystnie zainwestować Twoje pieniądze - Skontaktuj się z Nami!

80-866 Gdańsk
Daszyńskiego Mariana 3

Telefon:
+48 692 039 188

email:
jmeuropinvestments@gmail.com