Apartament 128

Apartament 128

4 osobowy

Pragniemy zaprosić Państwa do wyjątkowego apartamentu o powierzchni 63,5 m², doskonałego dla czterech osób, położonego na 8. piętrze. To miejsce, w którym nowoczesność łączy się z przestronnością, a lokalizacja zapewnia dostęp do wszystkich atrakcji tego urokliwego nadmorskiego miasta.

Przestrzeń w apartamencie została zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności. Starannie dobrane wykończenia nadają wnętrzu luksusowego charakteru, tworząc wyjątkowy klimat.

 Jednym z najważniejszych walorów tego apartamentu jest zachwycający widok na centrum Gdyni. Zlokalizowany na 8. piętrze, oferuje panoramiczną perspektywę na miasto, które nigdy się nie nudzi.

Doskonała lokalizacja sprawia, że wszelkie atrakcje miasta są na wyciągnięcie ręki. Bliskość restauracji, sklepów, kulturalnych wydarzeń oraz nadmorskiej promenady gwarantuje aktywny i pełen wrażeń pobyt.

Jeśli marzą Państwo o komfortowym wnętrzu, którego sercem jest duży taras z widokiem na centrum Gdyni, nasz apartament spełni Państwa oczekiwania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i dokonać rezerwacji tego niezwykłego miejsca. 

Zarezerwuj apartament
Apartament 128
2 pokoje
63,5 m2
8 piętro
parking

Galeria zdjęć

Trójmiasto - Twoja inwestycja przyszłości - Pomożemy Ci korzystnie zainwestować Twoje pieniądze - Skontaktuj się z Nami!

80-866 Gdańsk
Daszyńskiego Mariana 3

Telefon:
+48 692 039 188

email:
jmeuropinvestments@gmail.com